Przejdź do treści

Gambit

Data publikacji
30/10/2019
Ostatnia modyfikacja
30/10/2019
Profile picture for user superadmin

Z dumą informujemy, że firma Studio Gambit Sp. z o.o. z sukcesem wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodny z międzynarodową normą ISO 27001:2013, uzyskując potwierdzający to certyfikat.

Niezależni eksperci cyklicznie weryfikują zdolność Studia Gambit do systemowego eliminowania zagrożeń. Sprawdzają też jasne definicje uprawnień i odpowiedzialności pracowników oraz stopień integracji celów bezpieczeństwa z rozwiązaniami techniczno organizacyjnymi. Nasza infrastruktura i nasze procesy spełniają wymagania normy ISO 27001, dzięki czemu możemy zapewnić zarówno naszych klientów, jak i partnerów, że powierzone nam dane są bezpieczne. W dobie rosnącej liczby zagrożeń dotyczących cyfrowych zasobów firm i instytucji brak tego typu gwarancji może stać się istotnym ryzykiem w relacjach z dostawcą profesjonalnych usług.

Data publikacji
18/06/2012
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Polski oddział międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Dun and Bradstreet ponownie przyznał firmie Studio Gambit Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. To cenione wyróżnienie otrzymaliśmy już po raz trzeci. Certyfikat potwierdza najwyższą ocenę stabilności finansowej naszej firmy.

Dla dotychczasowych klientów i dostawców certyfikat ten stanowi dowód, że dokonali właściwego wyboru, a ich współpraca ze Studio Gambit opiera się na godnych zaufania fundamentach. Mamy nadzieję, że jest to również doskonała rekomendacja dla tych klientów, którzy wciąż poszukują rzetelnego i odpowiedzialnego dostawcy usług tłumaczeniowych, dającego gwarancję stabilnej, trwałej współpracy.

Data publikacji
30/10/2017
Ostatnia modyfikacja
29/08/2018
Profile picture for user superadmin

Studio Gambit zajmuje się tłumaczeniami i lokalizacją już od 25 lat. Silną i stabilną pozycję firmy w kraju potwierdza tegoroczny przewodnik po polskim biznesie — „Book of Lists” — w którym nasza firma zajęła drugie miejsce w rankingu w kategorii „Firmy tłumaczeniowe”. Od lat udowadniamy, że jesteśmy niezawodnym dostawcą usług tłumaczeniowych i wiarygodnym partnerem biznesowym.

„Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.

Data publikacji
31/05/2017
Ostatnia modyfikacja
28/01/2019
Profile picture for user superadmin

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to wyróżnienie przyznawane przez Bisnode Polska — partnera międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Dun & Bradstreet. Otrzymują go podmioty gospodarcze, które osiągają doskonałe wskaźniki finansowe.

Studio Gambit znajduje się w elitarnym gronie 1% firm, które zostały wyróżnione tym Certyfikatem. Jest to dla nas potwierdzenie najwyższej w branży oceny stabilności finansowej. Otrzymanie tego wyróżnienia to dowód na to, że Studio Gambit ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, prowadzi działalność w etyczny sposób oraz jest lojalnym i wiarygodnym partnerem biznesowym dla klientów poszukujących odpowiedzialnego dostawcy usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych.

Data publikacji
04/11/2016
Ostatnia modyfikacja
11/06/2018
Profile picture for user superadmin

Prestiżowy raport „Book of Lists”, tworzony przez Warsaw Business Journal Observer, jest jedynym w Polsce corocznie publikowanym rankingiem największych krajowych firm tłumaczeniowych. W najnowszym zestawieniu Studio Gambit znalazło się na 4. miejscu, po raz kolejny potwierdzając swoją znaczącą pozycję na polskim rynku tłumaczeń.

Dziękujemy dotychczasowym klientom za okazywane nam od wielu lat zaufanie i zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które wciąż poszukują niezawodnego dostawcy usług tłumaczeniowych.

Data publikacji
26/07/2016
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

English Summer Camp to letnia edycja charytatywnego programu edukacyjno-wychowawczego. Głównym celem inicjatywy jest umożliwienie dzieciom wychowującym się w domach dziecka, rodzinach zastępczych oraz w rodzinach o niskim statusie materialnym uczestnictwa w lekcjach j. angielskiego w trakcie wakacji. Dzieci biorą również udział w zajęciach wprowadzających do zarządzania projektami, których celem jest wykształcenie umiejętności planowania i dzielenia zadań, pracy zespołowej.

Firma Studio Gambit dołączyła do projektu w roli sponsora, ponieważ od zawsze stawiamy na edukację oraz rozwój. Wierzymy, że wartości wpojone od najmłodszych lat, rozwijanie zainteresowań oraz rozwinięcie umiejętności współpracy i pracy zespołowej zaprocentują u naszych podopiecznych na przyszłość.

Data publikacji
02/10/2015
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Coroczny prestiżowy raport sporządzany przez międzynarodową agencję konsultingową Common Sense Advisory po raz kolejny potwierdził znaczącą pozycję firmy Studio Gambit na rynku tłumaczeń. Na liście „The Top Language Service Providers in Eastern Europe in 2015”, opublikowanej w czerwcu 2015 roku, znalazło się dwudziestu liderów branży w Europie Wschodniej. Zestawienie tworzone jest w oparciu o przychody z działalności tłumaczeniowej uzyskane w roku poprzednim. Obecność w gronie największych dostawców usług tłumaczeniowych jest gwarancją stabilności, wiarygodności i pozbawionej ryzyka współpracy.

Data publikacji
06/07/2015
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez polski oddział międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode. Do grona uhonorowanych należą firmy o wysokiej zdolności kredytowej, dające gwarancje wyjątkowej finansowej stabilności. Uzyskanie przez Studio Gambit po raz kolejny złotego certyfikatu potwierdza zdolność firmy do sprostania oczekiwaniom klientów korporacyjnych i dużych instytucji, poszukujących profesjonalnie zarządzanych i godnych zaufania dostawców usług tłumaczeniowych.

Data publikacji
19/09/2014
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Według najnowszego raportu "Book of Lists" tworzonego przez Warsaw Business Journal Observer firma Studio Gambit ponownie znalazła się w pierwszej piątce największych firm tłumaczeniowych w Polsce. Ranking został opracowany w oparciu o przychody z działalności tłumaczeniowej w 2013 roku.

Data publikacji
01/04/2014
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Firma Studio Gambit ufundowała główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Khan Academy dla studentów Translatoryki Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach konkursu studenci będą realizować projekt tłumaczeniowy, dzięki któremu biblioteka filmowa Khan Academy poszerzy zasoby witryny o filmy z wielu dziedzin nauki w języku polskim, a studenci Wydziału Filologicznego, Zakładu Translatoryki nabędą praktyczne umiejętności i doświadczenie zawodowe. Studio Gambit nagrodzi najlepszego studenta biorącego udział w projekcie miesięcznym, płatnym stażem.

Khan Academy to organizacja non-profit, której celem jest zapewnienie wszędzie i każdemu swobodnego dostępu do edukacji na wysokim poziomie. Wszystkie materiały opracowywane i publikowane przez Khan Academy są dostępne bezpłatnie.

Subskrybuj Gambit